3 دیدگاه برای “يادى از حاج حسين آقا ذابح معمار نيك نفس گزى”

 1. با نام خدا و با عرض سلام و احترام خدمت خاندان گرامی برومند و با سپاس فراوان از لطف و مرحمت شما
  هرچند بنده سعادت زیارت شما را نداشته ام ولی همیشه ذکر خوبی ها و مردم داری های شما بزرگواران توسّط پدر مرحوممان در منزل ما بوده است.
  جهت اطّلاع شما عزیز گرامی به اطّلاع میرساند که پدرمان حاج استاد حسین معمار (ذابح جزی) در صبح جمعه ۱۳۸۹/۰۸/۰۷ در منزل خود در شاهین شهر به علّت بیماری ریوی به دیدار حق شتافت.
  از ایشان شش فرزند به نام های زیر باقی مانده است: ۱-حیدرعلی(اکبر) که بازنشسته ی آموزش و پرورش می باشند، ۲-زهره که خانه دارند، ۳-اعظم که فرهنگی و مدیر یکی از مدارس پسرانه ی شاهین شهرند، ۴-علیرضا که بنده هم مدیر یکی دیگر از مدارس پسرانه ی شاهین شهر می باشم، ۵- میترا که در یکی از مدارس شهر گز در سمت معاونت مشغول به کارند و مژگان فرزند آخر خانواده و خانه دار
  همچنین به شکر خدا همسر ایشان حاجیه خانم اعظمیان هنوز در قیدحیات و همینک که همگی جهت خوردن آش رشته (همون آش ولگی خومون) نذری در منزل ایشان در خدمتشان هستیم به شما سلام می رسانند.
  درضمن ایشان دارای ۱۵ نوه و ۴ نتیجه می باشند و سعی شده برخلاف خیلی از خانه ها در منزل ما زبان و گویش زیبای گزی حفظ و حتّی به بچّه های کوچک آموزش داده شود .
  مجدّدأ از لطف و مرحمت شما ممنون و سپاسگزاریم سلامت و پاینده باشید.

 2. باسلام و وقت بخیر.ممنون از این همه لطف نسبت به پدر مرحوم من ..
  متاسفانه چندوقتی است که نمی توانم فیسبوکم را باز کنم و بسته شده است .از برادر شنیدم که مطلبی را راجع به پدرم به رشته ی تحریر درآورده اید که سرچ کردم و واقعاً لذت بردم . خداوند همه ی رفتگان را بیامرزد . یک سوال از شما ذارم . زمانی که فیس بوک من فعال بود نوشتید کتابی در دست چاپ دارید که به زودی برای گز هم می فرستید … آیا آماده شد ؟ من چه طور باید اطلاع پیداکنم و آن را تهیه کنم . ممنون .
  سلام من و برادرها و خواهرانم را به خانواده ی گرام برسانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *